Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Sanofi Türkiye'ye yeni Ülke Başkanı 24 Ocak 2013, Perşembe 13:26

Sanofi Türkiye’ye yeni Ülke Başkanı

Türkiye’de 16 tedavi alanında yaklaşık iki bin çalışanı ile sağlık sektöründe 60 yıldan bu yana hizmet veren Sanofi Grubu Türkiye Ülke Başkanlığı görevine, 1 Ocak 2013 tarihi itibariyle Jacques Nathan atandı.

Grubu Türkiye Ülke Başkanı Jacques NathanJacques Nathan, Sanofi Grubu’na 1996 yılında katıldı. Paris Institut Français de Gestion’dan mezun olduktan sonra, kariyerine 1990 yılında ilaç sektöründe başlayan Jacques Nathan, Sanofi Grubu’nda pazarlama ve satış alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Tromboz ve Romatoloji İş Birimleri’nde yöneticilik yapan Jacques Nathan, 2006 yılında Global Operasyonlar Kıdemli İş Mükemmelliği Direktörü olarak atandı. 2008-2011 yılları arasında Sanofi Grubu Bulgaristan Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Jacques Nathan, son olarak Romanya, Macaristan, Bulgaristan ve Moldovya ülkelerinin bağlı bulunduğu MCO Danube Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

* Haberin girişinde kullanılan Sanofi’nin Fransa’daki Genel Merkezi’ne ait fotoğraf firmanın resmi internet sitesinden alınmıştır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Dijital Kabilelerin İzinde - Kaan Varnalı
Dijital Kabilelerin İzinde – Kaan Varnalı

Sosyal medya uzmanlarının "netnografi" tekniğini kavrayabilecekleri emsalsiz bir kitap...

Kapat