Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Actavis, birleşmenin ardından ilk dönem toplantısını gerçekleştirdi 5 Şubat 2013, Salı 13:55

Actavis, birleşmenin ardından ilk dönem toplantısını gerçekleştirdi

Watson Pharmaceuticals ile birleşerek dünyanın 3’üncü büyük eşdeğer ilaç şirketi olan Actavis, bundan sonra Actavis adı altında ilerlerken yeni logosunu yeni şirketin ilk dönem toplantısında tüm çalışanlarıyla paylaştı. Actavis Türkiye Genel Müdürü Ali Toker’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda 2012 yılı değerlendirmesi yapılırken, 2013 hedefleri paylaşıldı.

Saha ve merkez ekipten toplam 260 Actavis çalışanının katıldığı dönem toplantısı, Actavis Türkiye Genel Müdürü Ali Toker‘in 2012 yılını değerlendirdiği ve 2013 hedeflerini paylaştığı açılış konuşmasıyla başladı, tedavi alanlarının toplantılarıyla devam etti. 2012 yılında elde edilen başarı nedeniyle tüm çalışanları kutlayan Ali Toker, portföy tercihlerini zengin, kuvvetli ve dengeli yaptıklarını açıkladı.

Actavis'in yeni logosu

2013 yılında başarılarını devam ettirmek istediklerinin altını çizen Toker, birleşmenin ardından Actavis’in uluslararası bir güç olarak daha kuvvetli bir ölçek ekonomisine, güçlü portföye, büyüyen pazarlarda başarılı operasyonlara, benzersiz biyo-benzer fırsatlara ve güçlü AR&GE yapısına sahip olduğunu belirtti.

Actavis İK ve Kurumsal İletişim Direktörü İpek Uyunmas‘ın yeni İK organizasyon yapısını da açıkladığı toplantıda, yeni İK stratejileri ve süreçleri paylaşıldı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi'13, Ocak'ta İstanbul'da
Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi’13, Mart’ta İstanbul’da

Sağlık ve bilişim dünyasının liderlerini buluşturan en büyük organizasyon olan Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi'13 bu yıl 28-30 Mart 2013 tarihleri...

Kapat