Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

15 Ağustos 2012, Çarşamba 17:58

“Yenilenen Uygulamalarla Sağlık Hukuku” Konferansı, 1 Ekim’de

Novomed360, yeni bir toplantı dizisi başlatıyor. Enabling Ideas adı verilen bu dizinin ilk toplantısı “Yenilenen Uygulamalarla Sağlık Hukuku” başlığı ile 1 Ekim’de İstanbul Barbaros Point Otel’de düzenlenecek. Novomed360 tarafından yayımlanan duyuruda, Gün Avukatlık Bürosunun bilimsel desteği ile organize edilen Konferans’ın, gelecekte düzenlenecek tüm “Enabling Ideas” toplantıları gibi, tartışılan sorunları çözüme götürecek yeni fikirlere yol açmayı hedeflediği belirtiliyor.

Konferans’ta hasta hakları, sağlık hizmeti verenlerin hakları ve sorumlulukları, sigorta ve sağlık çalışanları, ilaç firmalarının ve ilaç firması çalışanlarının sorumlulukları gibi başlıkların ele alınması planlanıyor. 100’e yakın sağlık kuruluşu yöneticisi, hukukçu, akademisyen ve ilaç firması yöneticisinin konuşmacı ve katılımcı olarak bir araya geleceği etkinlik hakkında detaylı bilgiye info@novomed360.com adresinden ya da 0-212-2746420 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sandoz’a yeni OTC İş Birimi Direktörü

Sandoz Türkiye'de OTC İş Birimi Direktörlüğü görevine Seda Yücecan atandı. Firma, Yücecan'ın 1 Ağustos itibari ile yeni görevine başladığını duyurdu.

Kapat