Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

21 Mayıs 2012, Pazartesi 17:19

Spektrum II, ilaç sektörünü eczacılarla biraraya getiriyor

Eczacılığın gündemindeki konular, yeni yasal düzenlemeler, ilaç sektörü ve eczane ilişkileri açısından önem taşıyan noktalar ve eczaneye yönelik yeni uygulamaların masaya yatırıldığı Spektrum toplantısının ikincisi 6-7 Haziran tarihleri arasında Cevahir Hotel Convention Center’da gerçekleştirilecek. PTMS Eğitim ve Danışmanlık firması tarafından düzenlenen Spektrum II’ye Türk Eczacıları Birliği, Eczacı Odası Başkanları, resmi otorite temsilcileri, akademisyenler ve ilaç sektörü temsilcilerinin yanı sıra 500’ün üzerinde eczacının katılması bekleniyor.

İlaç sektörü ve eczacıların gündemindeki ortak konular, paneller, ufuk açıcı tartışmaların yer alacağı Spektrum II’ de ilaç ve eczacılık meslek örgütü temsilcileri gündemi değerlendirecek. Spektrum II’de katılımcılar sektörle ilgili tüm güncel konuları takip edebileceği gibi dinamik bir ortamda, bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecek.

İlaç sektörü ve eczane ilşkisinin değerlendirileceği Spektrum II’de aynı zamanda eczacılara günlük uygulamalarında yardımcı olacak güncel eğitim başlıkları da yer alacak. İlaç sektörünün eczaneye yönelik stratejilerinin yanı sıra hasta odaklı yaklaşımın önemi, ilaç ve eczacılık meslek örgütü temsilcilerinin gündem ve yeni eczacılık yasası ile ilgili yorumları ve hasta gözünden eczacı algısı Spektrum II’deki konu başlıklarından bazıları olacak. Spektrum II, ilaç sektörünün ve paydaşların örnek uygulamaları, eczacı temsilcilerinin konuştuğu paneller, ilaç sektörünün temsil edildiği paylaşım platformu, keyifli, verimli eğitim oturumları ve alışılmışın dışında toplantı formatı ile katılımcıları bekliyor.

Toplantı hakkında detaylı bilgi için 216-5506618 numaralı telefon ya da spektrum@ptms.com.tr e-posta adresi aracılığı ile PTMS’ye ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Harran Üniversitesi öncülüğünde AS hastaları ve hekimler Dünya AS Günü’nde bir araya geldi

Doç. Dr. Pelin Yazgan öncülüğünde FTR hekimleri ve ankilozan spondilit (AS) hastaları, Abbott'un koşulsuz desteğiyle, 7 Mayıs'ta bir araya geldi.

Kapat