Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Ağustos 2012, Salı 19:02

Senior Assist +60 Yaşam Evleri ekibi, hipertansiyon konusunda bilgilendirdi

Önümüzdeki eylül ayında 280 yatak kapasitesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde residence kalitesindeki ikinci yaşam evini açmaya hazırlanan Senior Assist, büyük açılış öncesi Beylikdüzü Belediyesi Etkinlik Alanı’nda gerçekleşen geleneksel Ramazan Şenlikleri’ne de ev sahipliği yaparak ziyaretçileri hipertansiyon konusunda bilgilendirdi.

Senior Assist +60 Yaşam Evleri ekibi, geçtiğimiz gün Dr. Kanat Cavlak’ın katılımıyla hipertansiyon ile ilgilenen büyük bir kalabalığın sorularını yanıtladı. Düzenlenen etkinlik kapsamında ziyaretçilerin tansiyonları kontrol edildi ve hipertansiyon ile nasıl başa çıkabilecekleri konusunda bilgiler aktarıldı.

Senior Assist tarafından yayımlanan duyuruda, nostaljik bir Osmanlı Mahallesi konseptinde tasarlanan etkinlik alanında, Senior Assist +60 Yaşam Evleri Takımı’nın, her hafta belirlenecek bir konularda ziyaretçileri aydınlatmaya ve sürpriz hediyeler vermeye devam edeceği bildirildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
TEİS: Yeni SUT değişikliği kolesterol hastalarının hayatını tehlikeye atıyor!

TEİS, SGK'nın 28 Temmuz 2012 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan SUT değişikliği ile özellikle kolesterol hastalarının ilaca erişime sınırlandırıldığını belirtti.

Kapat