Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Seltek İlaç'a yeni Pazarlama Müdürü 2 Ocak 2013, Çarşamba 16:38

Seltek İlaç’a yeni Pazarlama Müdürü

Dermokozmetik, Medikal ve Spa Kozmetik alanlarında 13 markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Seltek İlaç, sektörün deneyimli isimlerinden Gülben Uras‘ı, Seltek İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak kadrosuna kattı.

Seltek İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Gülben Urasİstanbul Üniversitesi Ekonomi mezunu olan Gülben Uras, Marmara Üniversitesi’nde pazarlama yüksek lisansı yaptıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi’nde, markalaşma üzerine ön lisans programını bitirdi. Uras bugüne kadar; Arcopal, Mısırlı, Mavi Yeşil Light Gıda, Doğa Bitkisel ve Dortek markalarının Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uras, Seltek ekibine katılmadan önce, İnanır Group Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Stelara (ustekinumab), psöriasis hastalarında, hastalığın oluşmasında rolü olan İnterlökin 12 ve Interlökin 23'ü bloke eden ilk biyolojik ajan olarak yaşam kalitesini yükseltiyor.
Stelara (ustekinumab), psöriasis’de yaşam kalitesini yükseltiyor

Stelara (ustekinumab), psöriasis hastalarında, hastalığın oluşmasında rolü olan İnterlökin 12 ve Interlökin 23'ü bloke eden ilk biyolojik ajan olarak yaşam...

Kapat