Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Kasım 2013, Pazartesi 13:34

‘Sanofi Benim’ programına “Kültür Dalında En İyi İletişim Kampanyası” ödülü

Sanofi Türkiye’nin 2012’de yayınladığı “2011 Sürdürülebilirlik Raporu”nun iletişimini yapmak ve çalışanlarının aidiyet duygusunu pekiştirmek için başlattığı “Sanofi Benim” kampanyası, Sanofi Global’den ödül aldı. Sanofi Türkiye çalışanları, şirketin değerlerinin, vizyonunun ve Türkiye’ye yaptığı sürdürülebilir katkının birer parçası olduklarını “Sanofi Benim” adlı filmle anlatarak kampanyayı ölümsüzleştirdiler.

Dünyada sağlık çözümleri üreten global bir şirket olarak yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Sanofi Türkiye, sürdürülebilirlik felsefesi kapsamında “Sanofi Benim Programı” ile ödüle layık görüldü.

Sanofi Türkiye’nin 2012’de yayınladığı “2011 Sürdürülebilirlik Raporu”nun iletişimini yapmak ve çalışanlarının aidiyet duygusunu pekiştirmek için başlattığı “Sanofi Benim” kampanyası, Sanofi Global’den ödül aldı. Bu kapsamda her bir Sanofi Türkiye çalışanı, “Sanofi Benim” felsefesini çeşitli iletişim aktivitelerinin yanı sıra bir mozaik filmle anlatarak programın iletişimini gerçekleştiren birer elçi olarak görev aldılar. Çalışanlar, Sanofi Türkiye Grubu olarak şirketin değerlerinin, vizyonunun ve Türkiye’ye yaptığı sürdürülebilir katkının birer parçası olduklarını bizzat iletmiş oldular. Sanofi Benim Programı vesilesiyle Sanofi Global, Sanofi Türkiye’ye Kültür Dalında En İyi İletişim Kampanyası” ödülünü verdi.

Tüm dünyadan yapılan 71 başvuru arasından sadece altı programın ödül aldığı törende, Sanofi Global Kıdemli Başkan Yardımcısı Laure Thibaud, ödülü Sanofi Türkiye Kurumsal İşler ve İletişim Direktörü Aysun Hatipoğlu’na takdim etti.

Yüzlerce Sanofi Türkiye çalışanının katılımıyla Sanofi Benim felsefesi doğdu

“Sanofi Benim” felsefesinin ve filmin ortaya çıkışına şirketin Türkiye’de ilk kez yayınladığı “2011 Sürdürülebilirlik Raporu” vesile oldu. Türkiye’nin dört bir yanından, yüzlerce Sanofi Grubu çalışanı rapor sürecinde aktif rol aldı ve bu sinerjiden “Sanofi Benim” doğdu. Bu kapsamda yüzlerce Sanofi Grubu çalışanının katılımıyla bir mozaik film çekildi. “Biz bütünün parçalarıyız, bu değer ve başarı zincirinin vazgeçilmez halkalarıyız” mesajının verildiği film için Sanofi İstanbul ofisinin yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden saha çalışanlarıyla çekimler yapıldı. Tiyatro oyuncusu Yetkin Dikinciler’in seslendirdiği “Sanofi Benim” filminin müziklerini Ahmet Özden hazırladı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Yunan doktorlar için üç şart aranacak

Ekonomik kriz nedeniyle Yunanistan’da iş bulma sıkıntısı yaşayan doktorları, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'ye davet etmişti. Yunanistan’ın Selanik şehrinde gezi...

Kapat