Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Mayıs 2011, Çarşamba 18:50

Sandoz Türkiye’den Novartis Çin’e transfer

Sandoz, dünya çapında yaptığı yeni organizasyon değişiklikleri sonucu, Sandoz Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölgesi, Satınalma Bölge Başkanı olarak görev yapan Güven Karataşlı’nın Novartis Grup Çin Tedarik Ofisi Başkanı olarak Shangay’a atandığını duyurdu. Duyuruda, Karataşlı’nın yeni görevine 29 Nisan tarihinde başladığı belirtildi.

Karataşlı; İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümü’nden lisans, İstanbul Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip olup Sandoz’a katılmadan önce Bayer, Henkel ve Med Union Containers firmalarında Satınalma Bölümlerinde yöneticilik yapmıştır. 5 yıl önce Sandoz’a katılan Karataşlı Ekim 2009’a kadar Sandoz Türkiye’nin Gebze’deki iki fabrikasının Direkt Satınalma takımını yönetmiş olup Ekim 2009’dan bu yana da Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölgesi, Satınalma Bölge Başkanı olarak çalışmaktaydı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Istanbul Eczacı Odası Eczacılar Günü’nde yürüyüş ve panel düzenliyor

Sağlıkta Dönüşüm Programına, marketlerde ve internette ilaç satışına, ilaç reklamının serbest bırakılmasına, SGK'nın dayatmalarına, meslek örgütlerini işlevsiz hale getirme çabalarına...

Kapat