Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

9 Mayıs 2012, Çarşamba 14:05

Sandoz çalışanları gönüllü projelerle toplumsal duyarlılıklarını ortaya koyuyor

Sandoz’un içinde bulunduğu topluma ve yaşadığı çevreye karşı sorumlu bir şirket olma taahhüdünü gösteren en iyi örneklerden biri olan Gönüllüler Günü; tüm çalışanların toplumsal bir amaç doğrultusunda gönüllü bir faaliyette bulunmasını teşvik ediyor ve her sene bu doğrultuda hazırlanan aktiviteler ile kutlanıyor. Dünya çapında tüm çalışanların kutladığı ve çeşitli etkinlikler ile kurumsal vatandaşlık ilkesinin ortaya konduğu bu çalışmaya Sandoz Türkiye 5 yıldan beri katılıyor. Sandoz Türkiye çalışanları 2006-2011 yılları arasında Türkiye’ nin farklı bölgelerinde bulunan yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarını karşılayarak onlara yardım eli uzattı, kan bağışında bulunarak ülkemizin ihtiyacına destek olmaya çalıştı.

Bu yıl ise 7.si gerçekleştirilen Gönüllüler Günü’ne Sandoz Türkiye çalışanları 3 farklı proje ile katıldı. 3 fabrika ve Türkiye’nin 11 ayrı bölgesinde bulunan tüm çalışanların katılımını sağlamak amacıyla 3 farklı proje geliştirildi. Kan bağışı, yoksul çocuklar için kıyafet ve kırtasiye gibi ihtiyaç malzemesi toplama kampanyası ve lösemili çocuklara hediye desteği ile Sandoz çalışanları bu sene de bir kez daha içinde bulundukları topluma verdikleri önemi ve değeri gösterme fırsatını bulmuş oldular.

Sorumluluk bilinci ile hareket eden Sandoz çalışanları içinde bulundukları topluma ve yaşadıkları çevreye katkıda bulunmuş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
GSK’nın “Hayatın Kadrajı” fotoğraf yarışması için başvurular 1 Mayıs’ta başladı

GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye'nin sağlık profesyonelleri için her yıl düzenlediği "Hayatın Kadrajı" fotoğraf yarışmasının heyecanı başladı.

Kapat