Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Mayıs 2012, Pazartesi 19:29

GSK’nın “Hayatın Kadrajı” fotoğraf yarışması için başvurular 1 Mayıs’ta başladı

GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye’nin Atlas dergisi ile birlikte düzenlediği ve fotoğraf sanatıyla ilgilenen sağlık profesyonellerinin her yıl heyecanla bekledikleri “Hayatın Kadrajı” Fotoğraf Yarışması bir kez daha sağlık dünyasının gündemine geliyor. GSK Türkiye’nin üçüncüsünü gerçekleştireceği ve geçen yıllarda sağlık dünyasının büyük ilgi gösterdiği yarışma için başvurular 1 Mayıs – 8 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılabilecek.

Geçen yıl tıp hekimlerin, diş hekimlerinin ve eczacıların katıldığı yarışma, bu yıl tıp, diş hekimliği ve eczacılık fakültelerinin öğrencilerine de açık olacak. Yarışmada tıp ve diş hekimleri bir kategoride, eczacılar ayrı bir kategoride yer alacaklar. Üniversite öğrencileri ise üçüncü bir yarışmacı kategorisi oluşturacak.

Yarışmanın her üç kategorisinde birinciye Nikon D7000+18/105, ikinciye Nikon D5100+18/55, üçüncüye ise Nikon D3100+18/55 fotoğraf makinesi ödül verilecek. Ayrıca tıp ve diş hekimleri ile eczacıların yarıştığı iki kategoride 9’ar adet mansiyon ödülü sahiplerini bulacak. Mansiyon ödül kazananlar Olympus Tough TG-310 fotoğraf makinesi sahibi olacaklar. Tıp, diş hekimliği ve eczacılık fakülteleri öğrencilerinin oluşturduğu üçüncü kategoride ise mansiyon ödülleri yer almayacak. Tüm kategorilerde dereceye girenlere bir yıllık Atlas dergisi aboneliği hediye edilecek.

Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması’na ilk başladığından bu yana yaklaşık bin 500 hekim ve eczacı, 3 bini aşkın fotoğrafla katıldı.

Yarışmada dereceye girenlerin ve mansiyon alanların duyurusu Atlas dergisi Kasım ayı sayısında ve 1 Kasım 2012’de www.hayatinkadraji.com adresinde yayınlanacak.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Philips’ten yenidoğan sarılığına inovatif çözüm

Philips, yenidoğan sarılığı tedavisinin verimliliğini yükseltmek ve en küçük hastalara sağladığı konforu artırmak için "Bilirubin Battaniyesi"ni geliştiriyor.

Kapat