Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Haziran 2014, Çarşamba 13:40

Sağlık Gönüllüleri ödülleri sahiplerini buldu

Sağlık Gönüllüleri Türkiye tarafından verilen Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri 2014’ün kazananları belli oldu. Sağlık alanındaki sosyal sorumluluk projelerini teşvik etmek ve özgün örnekler oluşturmak amacıyla 2007 yılından bu yana verilen Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri 2014’ün ödül töreni Kadir Has Üniversitesi’nde yapıldı.

Ülkemizde sağlık iletişiminde yıllardır önemli projelere imza atan gHealthcare’ın sağlıkta sosyal sorumluluk yaratmaya yönelik çabaları bu yıl iki ödülle taçlandı.

Sağlık Bilinci Oluşturmada En Başarılı PR/Reklam Ajansı Ödülü’ne gHealthcare layık görüldü. Ödülü gHealthcare adına ajans başkanı Şeniz Kartal ve sanat yönetmeni Ümit Yanılmaz aldı. Abdi İbrahim İlaç için gHealthcare tarafından hayata geçirilen “Dikkat TUZak Var!” kampanyası ise, Sağlık Bilinci Oluşturmada Özel Ödüle Layık Görülen Projeler dalında ödüllendirildi.

toplu (2)

Ödül töreni sırasında kısa bir konuşma yapan Şeniz Kartal, hizmet verdikleri markalar için yaptıkları iletişim çalışmalarının sıklıkla ödüllendirildiğini ve bunun kendilerini çok mutlu ettiğini vurguladı. SGT tarafından verilen ajans ödülünün ise kendileri için özel bir anlamı olduğunu; 13 yıldır sağlık iletişiminde adından söz ettiren başarılara imza atan gHealthcare’ın çalışmalarındaki tutarlılığın, yaratıcılığın dikkat çekiyor ve takdir ediliyor olmasının paha biçilmez bir teşvik olduğunu sözlerine ekledi. Ve gelecek için mücadeleye devam mesajını verdi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Çekilen acılar ameliyatın büyüklüğüne göre değişiyor

Almanya'da yapılan bir araştırma, erkek ve kadınların ameliyatın büyüklüğüne göre çektikleri ağrıların farklılık gösterdiğini ortaya koydu. Ruhr Üniversitesi'nden bilimadamlarının araştırması,...

Kapat