Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

4 Eylül 2013, Çarşamba 15:56

Roche’ta “İyi Yaşam Haftası”

Roche İlaç tüm dünyada çalışanları için ‘İyi Yaşam Haftası’ düzenliyor. Roche Global İnsan Kaynakları ile Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (ÇSG) ekipleri tarafından başlatılan “Live Well – Find your balance” – “Sağlıklı Yaşa Dengeni Koru” programının amacı , tüm dünyadaki Roche çalışanlarını sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirerek iyi yaşam kültürü geliştirmeleri için teşvik edici olmak. Program, sağlıklı yaşam, önleyici uygulamalar, duygusal sağlık, iyi yaşam kaynakları gibi ana başlıkları kapsıyor ve her bir başlık altında 1 hafta boyunca değişik etkinlikler düzenleniyor.

Bu kapsamda Roche Türkiye’de de ‘İyi Yaşam Haftası’ 9 Eylül’de başlıyor. Hafta boyunca Roche çalışanları ile buluşacak uzmanlar, ofis egzersizleri, ergonomi, stresle başa çıkma yöntemleri, sağlıklı beslenme gibi konularda seminerler verirken; pilates, yoga, kahkaha terapisi, sigarayı bırakma terapisi gibi farklı alanlarda uygulamalar yapılacak. 13 Eylül’de sona erecek olan İyi Yaşam Haftası’nın son gününde diyetisyen Dilara Koçak iyi beslenme konusunda bir seminer verecek, aynı gün Pınar Kaftancıoğlu ile organik ürünler söyleşisi gerçekleştirilecek. İyi Yaşam haftası boyunca serbest kıyafet uygulaması yapılacak.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Gereksiz antibiyotik kullanımını organlara zarar veriyor

Batman Özel Dünya Hastanesi kulak burun boğaz uzmanı Dr. Gültekin Kızılbulut, antibiyotik kullanımı öncesinde bir hekime başvurulması gerektiğini söyledi. Hastaların, her...

Kapat