Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

26 Mayıs 2014, Pazartesi 14:26

Roche’a ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2014’ araştırmasında iki ödül

Great Place to Work Türkiye tarafından düzenlenen ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2014’ araştırmasında 7. olarak ‘En İyi 15 İşveren’ arasında yer alan Roche Türkiye, ‘Great Place to Work 2014’ ödülüne layık görüldü. Roche Türkiye ayrıca kişisel ve profesyonel gelişim stratejisi doğrultusunda gerçekleştirdiği uygulamalarla ‘Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’nü de kazandı.

Bağımsız araştırma kuruluşu ‘Great Place to Work Türkiye’ tarafından her yıl düzenlenen ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri Araştırması’nda 2014 yılının ödülleri İstanbul Le Meridien Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Roche Türkiye, bu yıl iki ödüle layık görüldü.

Roche Türkiye, 50-500 ve 501+ çalışan sayısı kategorilerinde ‘60 şirketin katıldığı yarışmada ‘En İyi 15 İşveren’ arasına girdi.  Roche Türkiye, ‘Çalışanları ile oluşturduğu güven kültürü’, ‘Şirket bünyesinde çalışmaktan duyulan gurur’, ‘Hakkaniyetli ve saygılı bir işyeri ortamı’ ve ‘Güçlü takım ruhu’  özellikleriyle 7. sırada yer alarak, ‘Great Place to Work 2014’ ödülünü almaya hak kazandı.

Roche Türkiye ayrıca kişisel ve profesyonel gelişim stratejisi doğrultusunda gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar nedeniyle ‘Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri Araştırması’nın temelinde şirketlerin işveren olarak kalitesi ve cazibesi yer alıyor. Değerlendirmeler, Çalışan Anketi ve İşyeri Kültür Analizi sonuçlarına göre yapılıyor. Great Place to Work, Türkiye ile birlikte dünyada 50 ülkede yapmış olduğu benchmark araştırması ile en iyi işverenleri ödüllendiriyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye’nin kanser istatiği açıklandı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2011, 2012 ve 2013 yılı kanser istatistiklerinin henüz hiçbir ülkede resmi olarak yayınlanmadığını belirterek, "Değerlendirmeler projeksiyon...

Kapat