Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Roche çalışanlarından özel çocuklara, özel gece 6 Şubat 2013, Çarşamba 11:19

Roche çalışanlarından özel çocuklara, özel gece

Hayata geçirdiği projelerle toplumun ihtiyaçlarına destek veren Roche Yaşam Takımı, çok anlamlı bir projeyi daha gerçekleştirdi. Roche Yaşam Takımı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) ve Otizmli Sporcu Aileleri Derneği (OSAD) yararına Taksim Ghetto’da özel bir gece düzenledi.

“Herşey çocuklar için” temalı gece, DJ performansı ve perküsyon gösterisiyle başladı. Ardından Roche çalışanlarının Salsa, Bachata ve Rueda gibi Latin danslarından oluşan gösterisi, geceye renk kattı. Gece, Roche Müzik Kulübü üyelerinin oluşturduğu True Blue müzik grubunun keyifli konseriyle sona erdi.

Roche çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği geceden elde edilen gelirle, OSAD ve KAÇUV’a güçlü bir yardım eli uzanacak.

Roche çalışanları: "Herşey çocuklar için"

Roche Sosyal Kulüpleri ve Yaşam Takımı

Roche Türkiye çalışanları, hobilerine vakit ayırmak, yaratıcılıklarını geliştirmek, aralarındaki bağı güçlendirmek ve toplumsal değer yaratmak amacıyla şirket içindeki sosyal kulüpler bünyesinde faaliyetler düzenliyor. Çalışanlar; “Yaşam Takımı”, “Fotoğraf Kulübü”, “Çevre Kulübü”, “Tiyatro Kulübü”, “Müzik Kulübü”, “Sinema Kulübü”, “Amatör Denizcilik ve Yelken Kulübü”, “Çocuk Kulübü” ve “Fit Kulüp” ile çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bausch + Lomb, Technolas Perfect Vision GmbH'yi satın aldı
Bausch + Lomb, Technolas Perfect Vision GmbH’yi satın aldı

Global göz sağlığı şirketi Bausch + Lomb, oftalmoloji lazer teknoloji şirketi Technolas Perfect Vision GmbH'yi satın aldı. Satın alma ile...

Kapat