Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

5 Nisan 2012, Perşembe 19:17

Pfizer Türkiye, “İnsana Saygı” ödülünü dördüncü kez aldı

Kariyer.net’in, aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru alan firmalara verdiği “İnsana Saygı” ödülünün sahiplerinden biri de Pfizer Türkiye oldu.

Dördüncü kez aynı ödüle layık görülen Pfizer Türkiye‘nin Doğu Avrupa, Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya İnsan Kaynakları Direktörü Hande Eskinazi konuyla ilgili duygularını şöyle ifade etti:

“Pfizer’in ve çalışanlarının karakterlerini yansıtan ‘İnsana Saygı’ dokuz değerimizden bir tanesi. Bizler, insan faktörünün Pfizer’in başarısının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Şirket içerisinde birbirimize değer verir, dinler, fikirlere yapıcı yaklaşır, değerlendirir ve mutlaka cevaplandırırız. Bu konuda şirket içinde göstermekte olduğumuz özeni, aynı zamanda şirket dışında adaylarımıza da gösteriyoruz. İşe alım sürecini herhangi bir aksama yaşanmadan yürütmek, tüm adaylarımıza kendilerine duyduğumuz saygı nedeniyle zamanında geri dönüş yapmak ve sorularına her aşamada yanıt verebilmek önceliklerimizden birisi. Başarımızın en önemli faktörü olan insanı işimizin her aşamasında ön plana çıkartıyor olmaktan ve böyle bir ödüle 4. kez layık görülmekten gurur duyuyoruz. İK uygulamalarımızın böyle prestijli bir ödül ile takdir edildiğini görmek sarf ettiğimiz çabaların değerli bir karşılığı. Bunda en büyük payın İşe Alım strateji ve uygulamalarımızı benimseyen, yaşatan ve destekleyen Pfizer’lilere ait olduğunu biliyoruz. Bu nedenle başarımızın mutluluğunu ve gururunu ekip olarak paylaşıyoruz. Bu başarıdan dolayı tüm Pfizer’lileri tebrik ediyor ve özverili çalışmaları için teşekkür ediyoruz.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye Diyabet Vakfı: YGS’de Tip 1 diyabetli gençlerin sağlığı tehlikeye atıldı

Türkiye Diyabet Vakfı, yaptığı basın açıklamasıyla, üniversite sınavında Tip 1 diyabetli iki gencin sağlığının tehlikeye atılmasını kınadı.

Kapat