Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Nisan 2009, Perşembe 18:34

Norvasc, 500 minik kalbi ısıttı!

Pfizer Kardiyovasküler Grubu, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’nın (TOÇEV) 2006 yılından bu yana yürüttüğü “Bir Şey Değişir, Her Şey Değişir” kampanyasının ikinci ayağı olan “Bir Bot Bir Mont” kampanyasına destek sağladı.

 Pfizer Kardiyovasküler Grubu tarafından, Norvasc için planlanan tanıtım toplantılarına ayrılan fonun bir bölümünün eğitime katkı yönünde kullanılması amacıyla tasarlanan proje; TOÇEV aracılığı ile 500 öğrenciye kıyafet desteği sağlıyor. Ayrıca hekimler proje ve son dönemde yapılmış bilimsel çalışmalar hakkında bilgilendiriliyor.
 
Pfizer Kardiyovasküler Grubu Pazarlama Müdürü Cem Açık, proje hakkında şunları söyledi: “Toplumsal duyarlılık ve içinde yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluk, biz Pfizerliler’in vazgeçilmez bir değer ve geleneğimizdir. Bu çerçevede aydınlık bir Türkiye idealiyle, TOÇEV’in kampanyasına destek vermekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu kampanya sayesinde 500 minik öğrenciye yardımda bulunmak gerçekten mutluluk verici.”

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Metastatik meme kanserli kadınlar ilgi bekliyor

Pfizer Onkoloji'nin katkılarıyla dokuz ülkede, 950 metastatik meme kanserli kadının katılımıyla gerçekleştirilen yeni global anketin sonuçlarına göre, her 10 kadından...

Kapat