Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

25 Kasım 2013, Pazartesi 16:27

MSD “Çalışan Anneler İçin En İyi 100 Şirket” listesinde

MSD, 2013 yılında da  “Çalışan Anneler İçin En İyi 100 Şirket” listesinde yer aldı. Working Mother (Çalışan Anne) dergisi tarafından her yıl açıklanan listede, çalışan anneler için olumlu koşullar sunan ve onların sağlıklı bir yaşam sürmesine katkı sağlayan çalışmalar yapan şirketler yer alıyor. MSD, 26 yıldan beri listedeki yerini koruyor.

MSD, kadınların temsili, ücretlendirme, çocuk bakımı, izin, aile dostu programlar ve şirket kültürü dâhil gelişime yönelik işyeri programları gerçekleştirmesiyle tanınan 100 şirket arasında yer alıyor.

MSD’nin Çeşitlilikten Sorumlu Genel Müdürü ve Üst Düzey Yetenek Lideri Dottie Brienza, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bu listede yer almamız, MSD’nin çalışan anne ve babalar ve başkalarına bakmakla yükümlü olanlar dahil tüm çalışanların iş ve yaşamı etkin bir şekilde dengeleyebilmelerini, kendilerine ve ailelerine zaman ayırabilmelerini ve mesleki hedeflerine ulaşabilmelerini sağlayan bir ortam yaratmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmaların ödüllendirilmesi anlamına geliyor.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Bu milletin patentini taşıyan ilaçlar üreteceğiz”

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bu milletin patentini taşıyacak ilaçları üreteceklerini söyledi. Trakya Üniversitesi Teknoloji Araştırma Geliştirme Merkezi'nin (TÜTAGEM) açılış töreninde...

Kapat