Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Merck KGaA 8 Temmuz 2013, Pazartesi 14:52

Merck Türkiye İK Direktörlüğüne yeni atama

Merck İlaç ve Kimya İK Direktörü olarak görev yapan Sevilay Pezek Yangın, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesinden sorumlu olarak Merck Grubu Global İnsan Kaynakları ekibine atandı. Yangın, yeni görevinde yetenek ve performans yönetimi, yönetici gelişimi ve çalışan bağlılığı konularının EMEA bölgesi yürütme ve uygulama sürecinde aktif rol alacak. 2007’de Global olarak SHRM mükemmeliyet ödülünü alan Merck Serono birleşmesi ve 2010’da Kimya bölümünün kurulmasında aktif rol oynayan Yangın  İlaç, Perakende, FMCG, Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri sektörlerinde 17 yılı aşkın deneyime sahip bulunuyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Lisans ve Yüksek Lisans mezunu olan Yangın, 2002’den bu yana PERYÖN Yönetim Kurulu’nda görev alıyor. PERYÖN Bilgi Yönetimi Platformu’nun kurucu ve sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Popüler Yönetim dergisi yazarlarındandır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlık alanında dokuz yeni çağrı açıldı

Sağlık teknolojilerin geliştirilmesi için gerekli olan ulusal bilimsel ve teknolojik potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla TÜBİTAK tarafından "1003 - Öncelikli Alanlar...

Kapat