Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

6 Ocak 2014, Pazartesi 12:00

“Learning! 100 Award” Roche’un

“Dünyada başarılı ilk 100 eğitim organizasyonu 2013” listesine giren Roche İlaç EEMEA Eğitim Merkezi, “Learning! 100 Award”  ödülü ile onurlandırıldı. E-Learning Media Group tarafından her yıl dağıtılan ödül; öğrenme ve gelişmede en iyi performans gösteren 100 kuruma veriliyor.  Bu kurumların, 60’ını uluslararası kurumsal şirketler;  40’ını ise devlet organizasyonları  oluşturuyor.

Roche İlaç EEMEA Eğitim Merkezi, ödüle layık görülen 60 tane uluslararası kurumsal şirket arasında bu yıl 15. sırada yer aldı.

Başvurular üç kritere göre değerlendiriliyor:

. Aberdeen Group “Sınıfında En İyi Öğrenme & Gelişme” Değerlendirmesi

. Elearning Media Group Öğrenme Kültürü İndeksi

. Genel organizasyonel performans

Başvurular her bir kriterden belirli bir oy alıyor ve bu oyların toplamına göre ilk 100 belirleniyor.

Roche İlaç EEMEA Eğitim Merkezi Direktörü Belgin Boydak, ödül ile ilgili şunları söyledi:

“Geçen yıl dünyada Google, Philips, IBM, Xerox gibi şirketlerin olduğu bir listede bu yıl Roche olarak yer almak bizi gururlandırdı. Daha önce Accrediting Alliance’dan aldığımız bir onay belgemiz var, o da dünya standartlarında olduğumuzu kanıtlıyordu. Şimdi bu “ödül” ile de değer kattığımızı belgelemiş oluyoruz. Roche, alanında dünya devi bir şirket, hastaların yaşamlarını uzatan, hayat kalitelerini arttıran ürünleri var. Ürünleriyle topluma sağlık hizmeti veriyor. Bizim eğitimlerimiz de şirketin kendi çalışanlarına verdiği bir hizmet. Çalışanlar ve yöneticiler ne kadar donanımlı olurlarsa şirket de topluma o kadar iyi hizmet edecektir. Bu bilinçte ve düzeyde olduğumuzu bu ödül göstermiş oldu, mutluyuz”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Hepatit B tarih oluyor

Kli­nik çalış­ma­la­rı An­ka­ra Üni­ver­si­te­si Tıp Fa­kül­te­si’n­de yü­rü­tü­len “te­no­fo­vi­r” et­ken mad­de­li ila­cın ka­ra­ci­ğer kan­se­rin­de­ki te­da­vi ba­şa­rı­sı­na iliş­kin araş­tır­ma, te­da­vi­nin ila­ca kar­şı...

Kapat