Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Mart 2011, Çarşamba 13:49

Kariyer.net “İnsana Saygı Ödülü” bu yıl da Daiichi Sankyo’da

Geçtiğimiz yıl, 2009 yılı verilerine göre yapılan hesaplamalarla Daiichi Sankyo Türkiye ilk yılında bu ödülü almaya hak kazanan ilk firma olmuştu. Daiichi Sankyo, 2. yılında da çalışmalarını aynı titizlik ve özen ile yürüttü ve ödülü almaya 2. kez hak kazandı.

Bu ödül Daiichi Sankyo’da “İnsana Verilen Değer”in dışa yansıyan en güzel örneği. Aynı zamanda insana saygının kurum kültüründeki ve tüm iş alanlarındaki yerini de vurguluyor.

Tüm kriterlerle ilgili analizler gerçekleştikten sonra bu yıl ödülü almaya hak kazanan şirket sayısı 10.000’i aşkın firma arasından yalnızca 61 ve bu şirketler ülke genelinde farklı sektörlere mensuplar. Daiichi Sankyo İnsan’a Saygı Ödüllerinde ilaç sektöründe bu ödüle hak kazanan 7 firma arasında yerini almaya devam ediyor.

Firma kültürünün en önemli yapı taşlarından biri olan “İnsan’a Verilen Değer” Daiichi Sankyo’da en yoğun şekilde hissedilirken, fimaya başvuran adaylara da zorlu işe alım sürecinde aynı şekilde hissettiriliyor. İkinci yıl tekrar alınan bu ödül Daiichi Sankyo’nun emin adımlarla giriş yaptığı Türkiye ilaç pazarında yine emin adımlarla ilerlediğini de en iyi şekilde gösteriyor.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklar epilepsi mücadelesini tuvale yansıtacak

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından Sanofi-Aventis desteği ile bu yıl beşincisi düzenlenen "Epilepsi ve Ben" Resim Yarışması'na başvurular başladı....

Kapat