Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

İlko İlaç’ta iki yeni terfi 10 Ocak 2013, Perşembe 13:47

İLKO İlaç’ta iki yeni atama

Sektörde 50 yıllık tecrübeyle kurulan ve geçtiğimiz yıl Anadolu’ya en büyük ilaç üretim yatırımını yapan İLKO İlaç, profesyonel kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kendi alanında uzman isimlerle çalışan firma “Bölüm Müdürlüğü” pozisyonlarına Didem Kayakan ve Şenol Demir’i getirdi.

İlko İlaç Bölüm Müdürü Didem Kayakan

Didem Kayakan

Didem Kayakan, 1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına 1991 yılında Knoll Alman İlaç’ta ürün müdürü olarak başlayan Kayakan, birçok yerli ve yabancı firmada pazarlama müdürü, bölüm müdürü ve tanıtım müdürü olarak görev yaptı.

İlko İlaç Bölüm Müdürü Şenol Demir

Şenol Demir

Şenol Demir ise, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni tamamladı. Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde master yapan Demir, 1993-2003 yılları arasında hekim olarak çalıştı. 2003 yılında ilaç sektörüne geçiş yapan Demir, çeşitli firmalarda ürün müdürü, tanıtım müdürü ve bölüm yöneticisi olarak görev aldı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Keymen İlaç'tan Darüşşafaka'ya destek
Keymen İlaç’tan Darüşşafaka’ya destek

Keymen İlaç, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklara tam burslu ve yatılı eğitim vererek yaşamlarını değiştiren...

Kapat