Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

28 Mayıs 2014, Çarşamba 13:44

GSK’nın faaliyetlerine inceleme

 İngiliz Ilaç Şirketi GlaxoSmithKline’nin Ticari faaliyetlerinin, İngiltere’nin yolsuzluk araştırmalarını Yürüten Bağımsız Kurumu Tarafından Gerçekleştirilme inceleneceği bildirildi.

İngiltere’de Büyük ÇAPLI yolsuzluklara ilişkin incelemeler Yapan SFO’nun (Serious Fraud Ofisi) resmi sitesinden Yapılan Açıklamada, GlaxoSmithKline (GSK) firmasının iştiraklerinin Ticari Faaliyetlerine ilişkin Adli Araştırma başlatıldığı belirtildi ettik.

Personal gizlilik esaslarına Bagli kalınarak şirketin Ticari faaliyetleriyle ilgili Bilgi Paylaşmak isteyenlere de çağrıda bulunulan Açıklamada, “Muhbirler SFO’nun bütün, vakalarında Değerli Bir Bilgi kaynağıdır. SFO Bütün vakalarımızla ifadelerine Haber ve Verildi met vakayla ilgili içeriden Bilgi Sahibi Olan Herkesin başvurusunu memnuniyetle karşılamaktadır “ettik.

Geçen ay Çin’deki denetleyici kuruluşlar, GSK çalışanlarının Hukumet yetkililerine hastanelerdeki görevlilere rüşvet iddialarını gündeme getirmişti verdigi ettik.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
AB’de reçeteli, sentetik ilaç uyarısı

Avrupa'da eroin kullanımı düşerken, her zamankinden daha çok insanın kendini iyileştirmek için reçeteli ilaçlara yöneldiği, bunların bazılarının eroin bağımlılarının tedavisinde...

Kapat