Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

18 Haziran 2012, Pazartesi 19:34

Galatasaray Üniversitesi ve Novomed360’dan “Sağlık Sistemleri Yönetimi Sertifika Programı”

İlk defa Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi (GSUSEM) tarafından açılacak “Sağlık Sistemleri Yönetimi Sertifika Programı” günümüzde sağlık sektörünün sadece hasta odaklı hizmet vermekten oluşmadığının, sektörel değişimlerle sağlık hizmetinin bütüncül bir sistem olduğunun farkında olan tüm doktorlara, medikal direktörlere, ilaç endüstrisi çalışanları ve yöneticileri ile bu sektörde yer almak isteyenlere fırsat yaratıyor.

Eğitim programını düzenleyen Novomed360 tarafından yayımlanan duyuruda, 6 Ekim 2012’de eğitimlere başlayacak olan Sertifika Programı’nda dersler Cumartesi ve Pazar günleri Galatasaray Üniversitesi öğretim üyeleri ve alanında deneyimli sektör profesyonelleri tarafından verilecek. 72 saatlik program altı hafta sürecek.

Program sonunda katılımcılar, sağlık sistemleri yönetimi, sağlık sistemlerinde bilişim sistemleri, karar verme, sağlık sistemlerinde finansal yönetim, sağlık sistemlerinde verilerin analizi teknikleri, hizmet işlemleri yönetimi, kalite ve yönetimi, lojistik yönetimi, stratejik yönetim, sağlık sistemlerinde insan kaynakları yönetimi, sağlık iletişimi ve CRM ve sağlık hukuku konularında bilgi ve becerilerini arttırmış olacaklar.

Daha fazla bilgi için Novomed360‘a, info@novomed360.com e-posta adresi veya 0-507-3414931 telefon aracılığı ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Dünyagöz, bölge ülkelerinin ilgisini çekmeye devam ediyor

Türkiye'nin ilk branş hastanesi Dünyagöz, geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'dan 100 tıp öğrencisi, dekan ve hocaları tarafından ziyaret edildi.

Kapat