Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Haziran 2012, Perşembe 18:51

Ekokardiyografi’nin geleceği İstanbul’da konuşuldu

Siemens Sağlık Sektörü ve Simeks tarafından düzenlenen “Ekokardiyografi’nin Geleceği-İstanbul Zirvesi”, 25 Mayıs’ta RadissonBlu Bosphorus Hotel Ortaköy’de gerçekleşti.

Ekokardiyografi konusunda dünyaca ünlü uzman ve European Association of Echocardiography’nin önceki başkanı Prof. Jose L. Zamorano ve Siemens Ultrason Ürünleri Portföy ve Strateji Yöneticisi Michael Szucs’un konuşmacı olarak katıldığı zirvede Ekokardiyografi’de gelinen en son nokta ve dünyadaki trendler katılımcılarla paylaşıldı.

Ekokardiyografi'nin Geleceği-İstanbul Zirvesi

Türkiye’den fikir lideri katılımcılarla etkileşimli olarak gerçekleşen beyin fırtınası bölümünde ekokardiyografinin geleceğine yönelik çözüm önerileri paylaşıldı ve yeni perspektifler çizildi. Ortaya çıkan çözüm önerileri ve yeni perspektiflerin periyodik toplantılar ile gözden geçirileceği ve takip edileceği bildirilerek toplantı sonuçlandı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Nokia’dan sağlıkta dönüşüm yaratacak 2,25 milyon dolarlık yarışma

Nokia, X PRIZE Vakfı işbirliğiyle, yeni sensör ve algılama çözümlerinin geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla Nokia Sensing X CHALLENGE yarışmasını düzenliyor.

Kapat