Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

23 Mart 2012, Cuma 20:47

Eczanenin geleceği “Geleceğin E Hali”nde tartışılıyor

Sektörde büyük ilgi uyandıran ve 6 farklı salonda gerçekleştirilecek olan Geleceğin E hali’ni 3 binden fazla eczacının ziyaret etmesi bekleniyor. Sektör temsilcilerinin %80’ini bir araya getirmeyi hedefleyen Geleceğin E hali 3 gün sürecek.

200 m2‘lik mekanda kurulacak “Geleceğin Eczanesi”nde “En İyi Eczacılık” uygulamalarına yönelik eğitimler verilirken, Eye-Tracker Gözlük (gözün baktığı yerleri saptayan teknoloji) ve kategori yönetimi ile ürünleri optimum verimlilikte konumlandırmanın önemi deneyimlenecek.

Ulusal ve uluslararası lider konuşmacıların pek çok sunum yapacağı Geleceğin E Hali’nde, her akşamüzeri Kırmızı Salon’da yer alacak “İlaç Gibi Sohbetler”, gündem değiştirecek tartışmalara sahne olacak. Mavi Salonda ise “meeting point” adı verilen buluşma noktalarında distribütörler, firmalar, eczacılar, bir araya gelerek, en son bilgileri paylaşıp, veri toplayıp, iş-güç birliği yapacaklar. Pembe Salonda Kariyerin E hali denecek, duayenler öğrencilerle deneyimlerini paylaşacak, geleceğin eczacılarıyla gelecek planları yapacaklar.

Teknolojinin E hali’nde Türkiye’ye henüz ulaşan geleceğin teknolojisine sahip ürünler ve 3D uygulamalar yer alacak, şaşırtacak.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Berko İlaç, tüm kurumsal süreçlerini tek merkezden yönetmeye başladı

Çocuk ve cilt sağlığı ürünleri ile birçok ilacın üretimini ve satışını yapan Berko İlaç, Elsys desteğinde kurumsal süreçlerinde iyileştirme sağlayan...

Kapat