Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

23 Mart 2012, Cuma 20:04

Berko İlaç, tüm kurumsal süreçlerini tek merkezden yönetmeye başladı

Günümüzün her an hızla değişmeye devam eden iş yaşamında, rekabette fark yaratabilmek için sağlık sektöründe yer alan kurumlar da kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Çocuk ve cilt sağlığı ürünleri ile birçok ilacın üretimini ve satışını yapan Berko İlaç, Elsys desteğinde kurumsal süreçlerinin tümünde iyileştirme sağlayan bir projeyi hayata geçirdi.

Berko İlaç, büyüyen organizasyonel yapısını yeniden yapılandırdığı proje kapsamında, şirket genelindeki tüm süreç verilerine tek bir merkez üzerinden ulaşabiliyor. Elsys desteğinde kurulumu tamamlanan SAP BusinessObjects projesi sayesinde, entegre bir sistem altyapısı ile kurumsal yapıda bulunan departmanlar arasındaki bilgi akışı rahatlıkla yapılabiliyor. Bu sayede Berko İlaç’ın geleceğe dönük sürdürülebilir büyüme hedefi hayata geçiriliyor. Şirketin ilaç üretiminden satışına kadar pek çok operasyonunda verimlilik artışı sağlayan bu sistem ile bütçe ve kârlılık raporları etkin ve güvenli bir şekilde ortaya konuyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Humira “Yılın En İyi Markası” seçildi

Humira (adalimumab) klinik etkinliği ve yeni endikasyonlar elde etmedeki başarısından dolayı, Pharmaceutical Executive dergisi tarafından dünyada yılın marka liderliğine seçildi.

Kapat