Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

9 Eylül 2011, Cuma 14:56

Dünyagöz Hastaneler Grubu Samsun Şubesi 12 Eylül’de hizmete giriyor

Türkiye’de ve yurt dışında 16 ayrı noktada göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Samsun şubesi 12 Eylül Pazartesi günü hizmete giriyor. Gözün 19 branşında 240 farklı tedavi yöntemi ile hizmet verecek olan Dünyagöz Samsun en gelişmiş teknoloji ve yöntemlerini Karadeniz halkının hizmetine sunacak.

Dünyagöz Samsun ile bu güne kadar yatırımı yapılmamış pek çok yeni teknolojiyi ve tedavi yöntemini Karadeniz halkının hizmetine sunduklarını belirten Dünyagöz Samsun Başhekimi Op. Dr. Ali Tarık Sakoğlu;

“Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun yola çıkış amacı göz sağlığı alanında en kaliteli hizmeti Türkiye’nın her bölgesine götürebilmek. Bu hedef dahilinde başarıyla büyüyen bir grubuz, Dünyagöz Samsun ile daha da güçleniyoruz. Deneyimli doktorlardan oluşan medikal kadromuzun yanı sıra İstanbul ve Ankara hastanelerimizdeki hekim arkadaşlarımız da Samsun şubemize konsültasyon desteği verecekler”

dedi.

Sağlık Kenti olmayı hedefleyen Samsun’a yakışır şekilde son teknoloji tedavi yöntemleri ile bölge halkına en kaliteli şekilde hizmeti vereceklerini belirten Dünyagöz Samsun Başhekimi Op. Dr. Ali Tarık Sakoğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Lazer tedavilerinde son teknoloji olan NASA ve Amerikan Hava Kuvvetleri’nin onayladığı kişiye özel tedavi yöntemi ilasik yönetmini bölgenin hizmetine sunuyoruz. Hastanemizde farklı göz hastalıklarına özel dizayn edilen muayene, tetkik odaları ve ameliyathaneler mevcut. Hastalara sunduğumuz VIP hizmetler ile bölgede kısa sürede farkımızı hissettireceğimize inanıyoruz. Dünyagöz Samsun’da özel hizmetin konforundan Sosyal Güvenlik Kurumu mensupları da yararlanabilecek. Katarakttan, lazere, şaşılıktan göz estetiğine kadar göze dair tüm branşlarda en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet için hazırız.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Roche, sürdürülebilirlikte üst üste üçüncü kez “Sağlık Sektörü Lideri” seçildi

Roche, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde üst üste üçüncü kez küresel olarak en sürdürülebilir sağlık şirketi ünvanına layık görüldü.

Kapat