Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

22 Mayıs 2013, Çarşamba 10:04

Dünyaca tanınan bilimadamları bir araya geliyor

Türk Hematoloji Derneği tarafından düzenlenen olan 4. Uluslararası Lösemi-Lenfoma-Miyelom (LLM) Kongresi”, 22-25 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak. Kongrede, lösemi, lenfoma, miyelom ve kök hücre nakli gibi konu başlıklarının yer aldığı oturumlarda, Hematoloji alanında dünyaca tanınmış ve kendi alanlarında otorite kabul edilen uzmanlar bir araya geliyor.

Kongrenin bilimsel programında klinik ve temel araştırmalardaki en yeni teknolojiler ve en son gelişmeler yer alıyor. Programda “Akut ve Kronik Lösemiler, Pediatrik Hematolojide Yeni Gelişmeler, Hodgkin Lenfoma, Enfeksiyonlar, Agresif Lenfomalar, Multiple Miyelom” gibi konu başlıklarında oturumlar düzenlenecek. Kongreye Kuzey Afrika, Orta Doğu ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Orta ve Güney Amerika’dan ve Avrupa’nın birçok ülkesinden araştırmacılar, bilim insanları kongrede görev alacak.

Kongre kapsamında düzenlenecek olan, Türk ve Yabancı bilim adamlarının yeni tedaviler ve gelişmelerle ilgili bilgileri paylaşacağı toplantı, 24 Mayıs Cuma günü saat 12:30’da WOW Hotels& Convention Center, Yeşilköy’de düzenlenecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bisiklet zincirinden çene yapıldı

Kanser nedeniyle yüzünün bir bölümünü kaybeden bir kadına bisiklet zincirinden çene yapıldı. 49 yaşındaki İngiliz Liese Healing, 2005 yılında yumurtalık kanseriyle...

Kapat