Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

4 Nisan 2011, Pazartesi 20:09

Deva Holding yılın ilk bölge müdürleri toplantısını yaptı

Ülke genelinde farklı illerden katılan Bölge Müdürleri ve Ticaret Müdürleri ile Genel Müdürlük Yöneticileri’nin de bulunduğu yaklaşık 120 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantı, 28 Şubat günü Genel Müdürlük Binası’nda yapılan açılış toplantısının ardından Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde sürdü.

Gezi, 52.000 metrekare alan üzerine kurulu 32.000 metrekare kapalı alana sahip Çerkezköy Üretim Tesisleri’nin Beta Laktam (Penisilin & Sefalosporin Üniteleri) Üretim Tesisi, Likid Üretim Ünitesi, Solid Üretim Ünitesi ve Laboratuvar bölümlerinde yapılan tanıtımın ardından eğitim ve konferans salonunda yapılan toplantı ile sonlandı.

Pazarlama & Satış Direktörlüğü ve Ticaret Direktörlüğü ekiplerinin grup olarak yaptıkları paralel toplantılar ise 01 Mart günü Genel Müdürlük Binası’nda devam etti.

Beraber yenen akşam yemeğiyle, bir arada olmanın tadını çıkaran ekipler; toplantı süresince yılın ilk aylarını değerlendirirken keyifli vakit geçirme fırsatını da yakaladılar.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
CarrefourSA’dan yeni uygulama: Diyabet ürünleri reyonu

CarrefourSA tüketici beklentileri doğrultusunda yaptığı yeniliklerle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla oluşturduğu diyabet ürünleri reyonu uygulamasını Marmara Forum CarrefourSA Hipermarketi'nde müşterilerinin...

Kapat