Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

29 Nisan 2009, Çarşamba 14:44

Cline Davis & Mann (CDM), İstanbul ofisini açıyor

CDM World Agency operasyonlarını öncelikle İstanbul, Münih, Londra, Paris, Barselona, Madrid ve Sao Paolo’da başlattı. 2009 yılında operasyonlarını Çin, Japonya, İsviçre, İtalya, Kanada ve Meksika’ya kadar genişletmeyi planlıyor. Merkezi New York’ta olan CDM’nin diğer ABD ofisleri Princeton, New Jersey ve Los Angeles California’da yer alıyor.

Cline Davis & Mann İstanbul, bu yılın başında kuruldu. CDM başkanı ve CEO’su Ed Wise, CDM World Agency yapılanmasını oluşturma amaçlarını şu sözlerle özetledi: “Her ülkede sektöründe en iyi ajanslardan bir grup meydana getirmeyi ve en deneyimli profesyonelleri aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz. Cline Davis & Mann İstanbul ofisindeki ekibimiz de, sektörlerinin en deneyimli ve en yaratıcı sağlık iletişimi profesyonellerinden oluşuyor. Bu ekibin CDM World Agency ailesine katılmasından dolayı gurur duyuyoruz.”
Ed Wise, global strateji yaklaşımını ise şöyle dile getirdi: “CDM World Agency yeni her proje için, CDM merkezin 25 yıllık mevcut profesyonel birikimini global network modeliyle tüm ofislerinden aktarmayı hedefliyor. Biz globaldeki tüm müşterilerimize sağlık sektörünün ihtiyaçlarına odaklanmış global profesyonellerden oluşan global bir tecrübe havuzu teklif ediyoruz. Bu ekip gerçek bir global bakış açısına sahip ve dünyanın her ülkesindeki bilgiye, yeni fikirlere ve yerel tecrübelere anında erişim imkanı olan bir ekip olacak.”
Global sağlık iletişimi ajansı Cline Davis & Mann, world-class sağlık markaları oluşturma konusunda pazarda önemli bir yere sahip. CDM, lider reklam pazarlama ve kurumsal iletişim holdingi Omnicom Group’un bünyesinde yer alan (NYSE: OMC), bir SSCG Grup şirketi.

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Hipertansiyon TIR’ı ikinci kez yollarda

Türk Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Derneği'nin, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın onayı ve desteğiyle düzenlediği "Türkiye'nin Tansiyonunu Ölçüyoruz" kampanyası bu yıl ikinci...

Kapat