Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

9 Şubat 2012, Perşembe 19:13

Chicco ve Doktorsitesi.com’dan “Chicco Bebek Sağlığı Merkezi” projesi

Chicco ve Doktorsitesi.com işbirliği ile 9 Şubat tarihinde başlayarak 1 yıl devam edecek olan “Chicco Bebek Sağlığı Merkezi” Projesi hamilelik ve bebek sağlığıyla ilgili merak edilen sorulara ve dikkat edilmesi gereken konulara Doktorsitesi.com tarafından uzman doktorların yanıtlarıyla hazırlanan videolar aracılığıyla anne-babalara destek olunması amaçlanıyor.

Özellikle hamileler ve 0-3 yaş arası çocuğu olan anne babaların hedeflendiği proje çerçevesinde yayınlanacak videolar ile; hamilelikte beslenme, spor, ilaç kullanımı, hamilelik süresince en sık yaşanan problemler gibi merak edilen tüm konulara yanıt veriliyor. Bunun yanı sıra bebeklerde bakım, beslenme, motor becerilerin gelişimi, hastalıklar konularında uzman doktorların paylaştıkları görüşlerle bilinçlendirme yapılacak.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Nilgün Gökyayla ıle Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Yasemin Yakut’un yorumlarıyla hazırlanan videolar Doktorsitesi.com’da yayınlanacak. Videolarda verilen bilgilerin dışında aileler danışman doktorlara Doktorsitesi.com üzerinden soru yöneltme şansına sahip olacaklar.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Kifidis’den diyabetlilere özel ayakkabı

Kifidis, diyabet sorunu yaşayanların hassas ayaklarına özel bir ayakkabı olan Kifidis Pinoso's Diyabet Ayakkabısı'nı sunuyor.

Kapat