Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

28 Eylül 2011, Çarşamba 13:27

Boehringer Ingelheim’a yeni Kıdemli Medikal Müdür

Boehringer Ingelheim Türkiye, Dr. İlknur Kehlibar’ı Kıdemli Medikal Müdür pozisyonunda görevlendirilmek üzere transfer etti. Dr. İlknur Kehlibar, 22 Ağustos 2011 tarihinden itibaren Boehringer Ingelheim’da Yeni Kıdemli Medikal Müdür olarak çalışmaya başladı.

2008 yılından bu yana Pfizer İlaç Firmasında’nda kardiyovasküler ve diabet alanından sorumlu Medikal Müdür görevini üstlenen Dr. İlknur Kehlibar, profesyonel iş hayatına Deutsches Krankenhaus’da acil serviste başladı. Dr. Kehribar, 2004 yılında Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’nde görev yaptı.

2005-2008 yılları arasında Sanofi-Aventis İlaç Firması’nda kardiyovasküler, metabolizm ve tromboz alanlarından sorumlu Medikal Müdür olan Dr. Kehlibar, öncesinde bir yıl süreyle Novartis İlaç Firması’nda kardiyovasküler alandan sorumlu Bölgesel Medikal Müdür olarak görev aldı.

İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Kehlibar, Dr. Siyami Ersek Gögüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’nde Kardiyovasküler Cerrahi’de uzmanlığını tamamladı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Genesis İlaç’tan yeni ürün

Yeni ürünü Colinox'u kullanıma sunan Genesis İlaç, gaz sancılarına bağlı ağrıları gidererek bebeklere mutluluklarını, anne-babalara ise huzurlarını geri kazandırmak istiyor.

Kapat