Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

28 Eylül 2011, Çarşamba 13:10

Genesis İlaç’tan yeni ürün

Yeni ürünü Colinox’u kullanıma sunan Genesis İlaç, gaz sancılarına bağlı ağrıları gidererek bebeklere mutluluklarını, anne-babalara ise huzurlarını geri kazandırmak istiyor.

Genesis İlaç tarafından ürün lansmanına ilişkin olarak yapılan basın duyursunda, yeni anne babaların en büyük sorunlarından birisinin henüz sindirim sistemi tam gelişmemiş olan bebeklerinin çektiği gaz sancıları olduğuna dikkat çekiliyor. Çift etkili formülüyle bebeğinizdeki gaz problemini sonlandıran Colinox’un, hem bebeklerin hem de anne babaların uykusuz gecelerine son verdiği belirtiliyor.

Duyuruya göre Colinox, içeriğindeki gaz giderici ve probiyotik birleşimi ile gaz sancılarına bağlı ağlamaları gideriyor. Ayrıca bebekte geç gelişen sindirim ve boşaltım sisteminin faydalı bakterilerden zengin olmasını sağlayarak sindirim ve emilim sorunlarını da ortadan kaldırıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Geleceğin bilim insanları İsviçre’de buluştu

Novartis tarafından her yıl biyoteknoloji alanında başarılı yüksek lisans ve doktora öğrencileri için düzenlenen BioCamp'a bu yıl Türkiye'nin de içinde...

Kapat