Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Şubat 2013, Perşembe 16:18

Boehringer Ingelheim’a yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Boehringer Ingelheim Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Sedef Karacan Şenyener atandı. Şenyener, insan kaynakları süreçlerinin etkin bir şekilde geliştirilmesi ve yönetiminin yanı sıra Orta Doğu, Batı Afrika ve Güney Afrika İK Bölgesel İş Ortağı rolünü de üstlenecek.

Boehringer Ingelheim Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Sedef Karacan Şenyenerİş hayatına 1997 yılında Ford Otosan’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlayan Şenyener, Boehringer Ingelheim’daki görevinden önce GlaxoSmithKline‘da İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışıyordu. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi yüksek lisans programına ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA programına devam eden Şenyener, 2013 yılının Ocak ayından itibaren Boehringer Ingelheim Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaya başladı.

* Haberin girişinde yer verilen Boehringer Ingelheim’ın Dortmund, Almanya’daki üretim tesinin fotoğrafı firmanın resmi internet sitesinden alınmıştır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Philips Sağlık Türkiye'ye yeni Genel Müdür
Philips Sağlık Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Philips Sağlık Türkiye Genel Müdürlüğü görevine, sağlık ve medikal sektöründe uluslararası deneyime sahip ve şirketin 2008'den beri Ülke Ticaret Direktörü...

Kapat