Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Philips Sağlık Türkiye'ye yeni Genel Müdür 6 Şubat 2013, Çarşamba 17:32

Philips Sağlık Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Philips Sağlık Türkiye Genel Müdürlüğü görevine, sağlık ve medikal sektöründe uluslararası deneyime sahip ve şirketin 2008’den beri Ülke Ticaret Direktörü olarak görev yapan Esen Tümer getirildi.

20 yıla yakın sürdürdüğü profesyonel çalışma hayatı boyunca, medikal ve sağlık sektörlerinde elde ettiği deneyimi, Tıbbi Görüntüleme Teşhis ve Tedavi Teknolojileri Derneği (TIPGÖRDER) Yönetim Kurulu Başkanı olarak sektörle de paylaşan Tümer, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra, Amerika’da işletme ve pazarlama yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı.

Philips Sağlık Türkiye Genel Müdürü Esen Tümer

80 seneyi aşkın süredir Türkiye’de kesintisiz olarak faaliyet gösteren Philips, sağlık ve iyi yaşam sektörünün lider firmaları arasında yer alıyor. Philips sağlık sektörüne sadece teknolojik olarak değil aynı zamanda hasta ve sağlık profesyonelleri açısından yaklaşan politikalarıyla hizmet ediyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Virüsler sıcaklık değişimlerine adapte olmakta zorlanıyor
Virüsler sıcaklık değişimlerine adapte olmakta zorlanıyor

Evolution dergisinde yayımlanan araştırmaya göre RNA virüsleri olan vesiküler stomatitis virüsler (VSV), 8 derecelik sıcaklık farkında dahi çevresel değişikliğe adapte...

Kapat