Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Şubat 2012, Perşembe 19:37

Bayer Türk’ten Amerika’ya atama

Bayer Türk’ün Tüketici Sağlığı biriminde OTC grubu ürünlerin Marka Müdürü olarak görev yapan Uğur Küçükçetin, Aspirin Avrupa Küresel Marka Müdürü olarak atandı. Bayer’in Amerika’daki genel merkezinde görev yapacak olan Küçükçetin, Aspirin’in Avrupa pazarındaki pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Uğur Küçükçetin profesyonel kariyerine 2003 yılında Loreal Türkiye’de satış temsilcisi olarak başladı. Ardından Philip Morris Türkiye ve Coca Cola Türkiye’de pazarlama ve marka yönetimi alanlarında artan sorumluluklar ile çeşitli görevlerde bulundu. Bayer Türk‘te 2009 yılından bu yana OTC grubu ürünlerin Marka Müdürlüğünü yürüten Küçükçetin, Supradyn, One-a-Day ve Redoxon’ın pazarlama stratejilerinin tanımlanması ve yürütülmesinden sorumlu olarak görev yapıyordu.

Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Uğur Küçükçetin, halen aynı üniversitede “Yöneticiler için İşletme” yüksek lisansı yapıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye’de her 3 kişiden 1’i dişlerini günde 1 kez bile fırçalamıyor

Signal'in Türk toplumunun ağız ve diş sağlığı bilincini artırmak adına desteklediği, "Ağzına Sağlık Türkiye" projesinin ilk faz analizleri açıklandı.

Kapat