Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Mayıs 2009, Perşembe 16:52

AVON’un son durağı Rize oldu

AVON’un 13 yıldır sürdürdüğü meme kanseri ile mücadele etkinlikleri kapsamındaki bilinçlendirme seminerlerinin en son durağı Rize oldu. AVON’la Sağlığa Yolculuk Projesi çerçevesinde kadınlarımızı meme kanseri hakkında bilinçlendirmek üzere yola devam eden AVON’un düzenlediği seminerde konuşmacı olarak Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği Başkanı Prof. Dr. Tezer Kutluk ve deneyimli gazeteci Bugün Gazetesi Köşe Yazarı, aynı zamanda AVON’la Sağlığa Yolculuk Projesi Gönüllü Elçisi Perihan Çakıroğlu yer aldı.  

Rize Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen seminerde bir konuşma yapan AVON Türkiye Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Burçak Doğan, “Bugüne kadar AVON’un ücretsiz mamografi taramalarından 20 ilde yaklaşık 6000 kadın faydalandı” dedi. Rize İhsan Kahraman Kültür Merkezi’nde düzenlenen "Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi" konulu bilinçlendirme seminerinin ardından 250 katılımcıya ücretsiz mamografi imkânı sunuldu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sektöre özel iki yeni yayın

Farmaskop/MediaCat Yayınları'ndan çıkan "İlaç Sektöründe Kariyer Yapma Kılavuzu" ve "İlaç Sektöründe Tahmin Yürütme Yöntemleri", sektöre girmek isteyenler ve hâlihazırda sektörde...

Kapat