Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Mayıs 2009, Perşembe 16:44

Sektöre özel iki yeni yayın

Farmaskop/MediaCat Yayınları tarafından geçtiğimiz ay ilaç sektörüne özel iki yeni kitap piyasaya sunuldu. Abbott Lab., Johnson&Johnson ve Pfizer’in de aralarında bulunduğu, dünyanın en büyük ilaç ve tıbbi cihaz şirketinin işe alım hususunda çalışmayı tercih ettiği bir insan kaynakları danışmanlık firmasının da kurucusu olan Tom Ruff tarafından kaleme alınan İlaç Sektöründe Kariyer Yapma Kılavuzu, tıbbi satış temsilcisi olmak isteyenler için birebir.

İlaç Sektöründe Tahmin Yürütme Yöntemleri’nde ise yazar Arthur G. Cook, ilaç sektörü için tahmin araçlarını ve yöntemlerini anlatıyor. Yazar ayrıca, bunların pazar dinamiklerini paydaşlara anlatmakta nasıl kullanılabileceğini ortaya koyuyor. Tablolar, grafikler ve örneklerle zenginleştirilen kitabın sonundaki genişletilmiş vaka incelemesi, okuyuculara bilgilerini test etme imkânı da sunuyor.
 

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bayer “Genç Çevre Elçileri”ni arıyor

Almanya'da düzenlenecek Bayer Genç Çevre Elçisi Toplantısı'nda, Türkiye'yi temsil edecek öğrencileri belirleyecek 2009 Bayer Genç Çevre Elçisi Yarışması başladı.

Kapat