Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Altın Steteskop Ödülleri'ne başvurular başladı 1 Şubat 2013, Cuma 10:59

Altın Steteskop Ödülleri’ne başvurular başladı

Sağlık Bilişim Derneği liderliğinde ve Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi ’13 ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “Altın Steteskop Ödülleri” bu yıl ikinci kez sahiplerini bulacak.

Bilişimi destekleyen sağlık kurumlarının, yönetici ve profesyonellerinin başarılarını paylaşmayı, ödüllendirmeyi ve bilişim dostu olmaya teşviki amaçlayan “Altın Steteskop Ödülleri”, bu yıl “En İyi Dijital Hastane Ödülü”, “En İyi Sağlık Bilişim Projesi Ödülü”, “Yılın Sağlık Bilişimcisi Ödülü”, “Bilişim Dostu Doktor Ödülü”, “Bilişim Dostu Hemşire Ödülü”, “Bilişim Dostu Sağlık Yöneticisi Ödülü”, “Bilişim Dostu Sağlık Çalışanı Ödülü” ve “Sağlık Kuruluşlarında En iyi Web Site Ödülü” olmak üzere sekiz ayrı kategoride verilecek.

Sağlık bilişimine katkısı olan, bu alanda yatırım yapmış, sektörde uygulanabilecek bir projeyi geliştirmiş, yönetmiş veya bir kısmının liderliğini yapmış, tüm sağlık kuruluşları ve sağlık çalışanlarının aday olabileceği “Altın Steteskop Ödülleri”ne başvurular 14 Mart 2013 tarihine kadar yarışmanın internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, OHSAD, Sağlık Bilişim Zirvesi danışma kurulu heyeti tarafından desteklenen “Altın Steteskop Ödülleri”nin ilki 13 Mayıs 2011 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmişti.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Liv Hospital Ulus'a yeni Genel Müdür Yardımcısı
Liv Hospital Ulus’a yeni Genel Müdür Yardımcısı

Sağlık sektörüne 7 Ocak'ta merhaba diyen Liv Hospital Ulus, deneyimli bir ismi daha yönetim kadrosuna kattı. Uzun süredir sağlık sektöründe...

Kapat