Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Liv Hospital Ulus'a yeni Genel Müdür Yardımcısı 31 Ocak 2013, Perşembe 16:54

Liv Hospital Ulus’a yeni Genel Müdür Yardımcısı

Liv Hospital Ulus, kadrosunu deneyimli isimlerle genişletmeye devam ediyor. Birçok hastanenin açılış aşamasında yer alan Ayşegül Boysan, 7 Ocak’ta sektöre giriş yapan hastanenin İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Boysan, Liv Hospital Ulus’ta tüm sağlık hizmetlerin koordinasyonu, hizmet kalitesi gibi süreçleri bilgi ve tecrübesi ile yönetecek.

Liv Hospital Ulus Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül BoysanAyşegül Boysan, Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi ve İşletmeciliği Bölümü’nü bitirdikten sonra, eğitimine Beykent Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde master yaparak devam etti. 2000 yılında özel hastane kariyerine başlayan Boysan, 2004 yılında Medical Park Hastaneler Grubu’nun Fatih’teki hastanesinde görev almaya başladı. Ardından Göztepe, Merkez ve Gebze başta olmak üzere grubun birçok şubesinde görevlerde bulundu. Ayşegül Boysan, Gebze Medical Park İşletme Direktörlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüttükten sonra, Liv Hospital Ulus’un yönetim kadrosunda yerini aldı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
AstraZeneca Türkiye'den Küresel Merkez'e transfer
AstraZeneca Türkiye’den Küresel Merkez’e transfer

Yenilikçi kültürü ve büyüyen ürün hattıyla dünyada ve Türkiye'de bilimsel liderlik hedefi ile çıktığı yolda AstraZeneca, global pozisyonlara Türkiye'den atamalar...

Kapat