Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

24 Mayıs 2010, Pazartesi 13:51

Allergan, Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini kendisi gerçekleştirecek

 

Abdi İbrahim,on beş yıldır Türkiye’de temsil ettiği Allergan firmasıyla yeni bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu yeni anlaşmaya göre Allergan,Türkiye’deki pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini bundan sonra kendisi gerçekleştirecek; satış ve dağıtım işlemleri ise yine Abdi İbrahim tarafından yürütülecektir. Abdi İbrahim bünyesinde Allergan ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasından sorumlu ekip, bu anlaşmanın yürürlüğe girmesiyle birlikte görevlerine Allergan firmasında devam edeceklerdir. Anlaşmanın yürürlüğe girebilmesi için Rekabet Kurumu’nun kararı beklenmektedir.
 
Abdi İbrahim CEO’su Erman Atasoy, konu hakkında yaptığı açıklamada “Allergan firmasıyla on beş yıldır devam eden lisansörlük anlaşması kapsamında Allergan ürünlerinin Türkiye’deki pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetlerini başarıyla yürüttük. Bu ürünleri kendi pazarlarında lider konumuna getirdik. Bu yeni anlaşmayla birlikte Allergan firmasıyla süregelen işbirliğimiz daha da güçlenecektir.” dedi.
 
Daha fazla bilgi için:
www.abdiibrahim.com.tr 

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Vaka tartışmanın doğru adresi: DrVaka.com

Pfizer Türkiye, daha fazla hekimin birbirleriyle daha hızlı bir şekilde bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları ve kardiyovasküler vakalar üzerinde tartışmaları amacıyla...

Kapat