Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

14 Mart 2012, Çarşamba 19:29

Ağız ve diş sağlığı dünyasının yenilikleri İDEX’te görücüye çıkıyor

Sektördeki yenilikler, 5-8 Nisan tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleştirilecek olan İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda vitrine çıkacak. İki yılda bir düzenlenen fuar bu yıl 20 bin m2 alanda 1000’e yakın markanın katılımıyla yapılıyor. Fuar, sağlık kuruluşlarının, ağız diş sağlığı merkezlerinin, özel muayenehanelerin ve diş laboratuvarlarının malzeme ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak tanıyor.

İDEX Fuarı’nda pek çok yeni teknoloji ürünü, sahibine merhaba diyecek. Fuar kapsamında düzenlenen yarışmada televizyonların ve radyoların tanınmış şovmeni Geveze, İDEX’i ziyaret eden diş hekimi ve diş teknisyenlerine hediyeler kazandıracak. Akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, fotoğraf makinelerinden televizyonlara kadar pek çok yeni teknoloji ürünü fuarda talihlilere verilecek hediyeler arasında yer alıyor.

Fuarda katılımcı firmalar sektörü ilgilendiren çeşitli konularda seminerler de düzenliyor.

Fuarın ürün grupları

Fuar zengin ürün yelpazesi ile de dikkati çekiyor. Röntgen ve görüntüleme cihazları, dental röntgen cihazları, lazer cihazları, dental tomografi cihazları, otoklavlar, dental kompresörler, cerrahi aspiratör sistemleri, detertraj cihazları, amalgamatörler, ağız içi kamera ve dijital radyoografi cihazları, endodontik ürünler, implant sistemler, periodontal ve cerrahi ürünler, klinik sarf ürünleri, laboratuvar ekipmanları ve sarf ürünleri, sterilizasyon ve dezenfeksiyon ürünleri, estetik diş hekimliği ürünleri, tek kullanımlık ürünler, diş hekimi mobilyaları ve diş hekimliği ofis yazılımları İDEX’te ziyaretçiler tarafından görülebilecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Berko İlaç’ın yeni üretim tesisi açıldı

Yürürlükte olan GMP gerekliliklerine uygun olarak tasarlanan tesis, toplam 5000 m2 kapalı alandan oluşuyor. Tesiste yılda yılda 40 milyon kutu...

Kapat