Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Acıbadem'den tek tuşla "mobil sağlık" 2 Ocak 2013, Çarşamba 13:47

Acıbadem’den tek tuşla “mobil sağlık”

Bugüne kadar sektöre kattığı birçok ilkle adından söz ettiren Acıbadem Mobil Sağlık, son olarak iPhone ve Android kullanıcıları için “Mobil Sağlık” uygulaması geliştirdi. Kullanıcıların sağlıkla ilgili sorularına cevap bulabilecekleri ve birçok pratik uygulamayı barındıran aplikasyon sayesinde sağlık hizmetine ulaşmak, bir tuşa basmak kadar kolay hale geldi.

iPhone kullanıcılarının App Store’dan, Android kullanıcılarının ise Google Play üzerinden indirebileceği “Acıbadem Mobil Sağlık” uygulaması sayesinde kişiler, Acıbadem Mobil Sağlık üyesi olmasa da tek bir butona basarak ambulans ve hemşire çağırabiliyorlar.

Aplikasyon; su ve ilaç içme zamanı, menstrual döngü, randevu ve çocuk aşıları gibi önemli zamanların takibini yaparak hayatı kolaylaştıran “hatırlatıcı uygulamalar” içeriyor. Aplikasyonda yer alan doktor açıklamaları ve ilk yardım uygulamalarının anlatıldığı sağlık videolarında, sağlık alanında merak edilen birçok sorunun yanıtını bulmak mümkün. Ayrıca kullanıcılar, aplikasyondaki 5 seviyeden oluşan sağlık testini çözerek Acıbadem Mobil Sağlık kampanyalarına katılabiliyor.

Acıbadem Mobil Sağlık bireysel üyeleri ise, müşteri numaralarını aplikasyona girmeleri durumunda, “Medikal Koçluk” hizmetini aplikasyon üzerinden 7 gün 24 saat tek tuşa basarak alabiliyorlar. Ayrıca aplikasyonun onlar için hazırladığı bölüm sayesinde üyelik bilgilerine uygulama üzerinden ulaşabiliyor ve kendilerine özel kampanyalardan haberdar olabiliyorlar.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Novo Nordisk, dünyanın ilk tamamı diyabetlilerden oluşan profesyonel bisiklet yarış takımı Team Novo Nordisk'i kurdu.
“Team Novo Nordisk”in hedefi büyük

Novo Nordisk, dünyanın ilk tamamı diyabetlilerden oluşan profesyonel bisiklet yarış takımı Team Novo Nordisk'i kurdu.

Kapat