Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Ocak 2014, Salı 11:42

Abdi İbrahim’e Yeni İş Geliştirme Direktörü

Abdi İbrahim İş Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdüren Elif Elkin, 1 Ocak 2014 tarihi itibarıyla İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

Robert Kolej’den 1994 yılında mezun olan Elif Elkin, ardından Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde kimya eğitimini tamamladı. Elkin, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptı.  Profesyonel kariyerine Dışbank’ta Proje Yönetimi Bölümü’nde başlayan Elif Elkin, 2001 yılında Deva İlaç bünyesinde Ürün Müdürü olarak ilaç sektörüne adım attı.

Elif Elkin  (2)

Elkin, bugün Eastpharma yapısı altında olan Deva İlaç’ta çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra Saba İlaç’ın da Eastpharma Grubu’na dahil olması ile birlikte 2007 yılında Genel Müdür olarak atandı. 2009 yılında Abdi İbrahim ailesine katılan Elkin, 3 yıl süren Satış&Pazarlama Bölüm Müdürlüğü görevi sonrasında 2012 yılından itibaren İş Geliştirme Müdürlüğü görevini yürütüyordu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sanofi Türkiye’ye yeni Finans ve İş Çözümleri Direktörü

Philippe ALIX, Sanofi Grubu Türkiye’de Finans ve İş Çözümleri Direktörü olarak göreve başladı. Philippe ALIX, Farma operasyonları, Pasteur, Genzyme ve...

Kapat