Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

17 Haziran 2011, Cuma 20:07

Abdi İbrahim, “Avrupa İş Ödülleri” için yarışacak

Abdi İbrahim, Avrupa İş Ödülleri’nde bu yıl Türkiye’yi temsil edecek 25 şirketten biri olarak büyük ödül için yarışacak. Avrupa’da 4 yıldır düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, bu yıl HSBC sponsorluğunda, şirketleri yenilikçilik, iş mükemmeliyetçiliği ve en iyi uygulama alanlarında desteklemek üzere gerçekleştiriliyor.

Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere’nin aralarında bulunduğu 9 ülkenin katılacağı organizasyonda, katılan 25 firmaya "Ülke Temsilciliği Sertifikası" verilmek üzere, 13 Haziran 2011’de Four Seasons Hotel Bosphorus’da bir sertifika töreni düzenlendi. Ülke temsilcisi firmalara, Avrupa İş Ödülleri CEO’su Adrian Tripp ve HSBC Türkiye Kurumsal Bankacılık Sorumlusu Virma Sökmen tarafından takdim edilen ülke temsilciliği sertifikasını Abdi İbrahim adına Abdi İbrahim CEO’su Candan Karabağlı aldı.

Abdi İbrahim - Avrupa İş Ödülleri Adayı

Abdi İbrahim CEO’su Candan Karabağlı, ödül adaylığı ile ilgili olarak

"Abdi İbrahim’in bu adaylığındaki en önemli etken, uzun vadeli global iş hedeflerini yenilikçi yaklaşımlarla hayata geçirme politikasıdır. Önümüzdeki dönemde amacımız; açık ara liderliğimizi korurken ülke ekonomisi ve ilaç sektörüne katma değer yaratacak yenilikçi yaklaşımları hayata geçirmek, "insan sağlığını odak alan" çalışmalar için önümüzdeki dönemde de azimle çalışmak olacaktır"

dedi.

Avrupa İş Ödülleri "Yılın İşvereni Ödülü", "Müşteri Odaklılık Ödülü", "UTKI Yenilikçilik Ödülü" kategorileri başta olmak üzere toplam 10 kategoride sahipleriyle buluşacak. Avrupa’dan bu yıl 3500 firmanın başvuruda bulunduğu Avrupa İş Ödüllerine Abdi İbrahim "UTKI Yenilikçilik Ödülü" kategorisinde katılıyor.

Bu yıl 5.si düzenlenecek Avrupa İş Ödülleri, HSBC, Infosys, RSM International ve İngiltere Ticaret Bakanlığı’nın Uluslar arası Kurumu (UTKI) tarafından destekleniyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
GSK’nın “Turuncu Hattı” açıldı

GlaxoSmithKline (GSK) başta eczacılar olmak üzere sağlık sektöründeki profesyonellerin doğru bilgilenmesini desteklemek, ürünlerle ilgili yan etki ve şikayet bildirimlerinin iletilebilmesi...

Kapat