Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Ekim 2011, Salı 17:43

“5. Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi” Fethiye’de başlıyor

Fethiye Ölüdeniz’deki Lykia World Tatil Köyü’nde 13-16 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek ulusal kongre, ülkemizde sağlık sektörü ile ilgili yöneticileri bir araya getirecek. Kongreye akademisyenlerin dışında Sağlık Bakanlığı ve SGK yöneticileri, ilaç firmalarından yöneticiler, hastane tedarik firmalarının temsilcileri, kamu ve özel hastane yöneticileri ile sağlık yöneticisi olmaya aday lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin katılması bekleniyor.

Kongredeki panel ve konferanslarda ele alınacak konular arasında “Kamu Hastaneleri- Üniversite Ortak Kullanımı ve Tam Gün Uygulaması”, “Hastane Mimarisi”, “Sağlık Yönetimi Eğitimi” ve “Sağlığın Sosyal Belirleyicileri” yer alıyor. Onursal Başkanlığını Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şule Kut’un üstlendiği kongrenin eş başkanlıklarını ise Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mithat Kıyak ile Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Teker yürütüyor.

Kongre programına saglikyonetimi2011.org üzerinden ulaabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Actavis Türkiye’den uluslararası atama

Actavis Türkiye ve Doğu Avrupa İK Direktörü Goncagül İçören, Avrupa Bölgesi İK'dan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Kapat