Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

9 Mayıs 2011, Pazartesi 19:18

3. Uluslararası İlaç Kullanımını Geliştirme Konferansı 14-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü himayesi ve Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği desteği ile gerçekleştirilecek olan "3. Uluslararası İlaç Kullanımını Geliştirme Konferansı" hakkında İEGM resmi web sitesinde bir duyuru yayınlandı:

Akılcı İlaç Kullanımı konusunda geliştirilen stratejilerin, politikaların ve kalıcı çözümlerin 7 yıllık aralarla değerlendirildiği “Third International Conference for Improving Use of Medicines – 3. Uluslararası İlaç Kullanımını Geliştirme Konferansı”, İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü’nün himayesinde ve Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği desteği ile 14-18 Kasım 2011 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Katılımın sınırlı olduğu konferans için son başvuru tarihinin 15 Haziran 2011 olarak değiştirildiği belirtilen duyuruda konferansla ilgili bilgi için koferans web sitesine başvurulabileceği bildirildi.

 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bausch + Lomb’un yeni Medikal Müdürü Dr. Burkay Adalığ oldu

Alanında birçok başarılı projeye imza atan Dr. Burkay Adalığ, göz sağlığı konusunda faaliyet gösteren Bausch + Lomb'un ilaç bölümünde Türkiye...

Kapat