Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

10 Şubat 2012, Cuma 17:03

2011’de 100 bin kişi evlerinden telefonla sağlık danışmanlığı hizmeti aldı

Telefonla tıbbi danışmanlık hizmeti alınabilen ve ambulans gibi acil sağlık ihtiyaçlarını kapsayan paket ile kullanıcılar, 7 gün 24 saat boyunca sağlık sorunları hakkında Acıbadem Mobil Sağlık’ın uzman doktorlarından danışmanlık alırken acil durumlarda güvende hissetmenin ayrıcalığını yaşadı.

Hizmetin gördüğü ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şöyle konuştu:

“Türk Telekom olarak müşterilerimizin günlük hayatlarındaki ihtiyaçlarına pratik, ekonomik ve işlevsel çözümler getiren hizmetler sunmak en büyük hedefimiz. ‘Ev Gibisi Yok’ konseptini bu doğrultuda geliştirdik ve müşterilerimizin evde duydukları ihtiyaçları karşılamaya odaklandık. Acıbadem Mobil Sağlık’ın desteği ile gerçekleştirdiğimiz katma değeri yüksek bu proje, her ailenin en büyük ihtiyacı olan ‘sağlık’ konusunda onların yanında olmak fikrinden doğdu. Müşterilerimizin aldığı bu hizmetle, onlara ev telefonları üzerinden sağlıkları ile ilgili her türlü konuyu danışma, ayrıca acil durumlarda Acıbadem Mobil Acil Sağlık Hizmetleri’nden ücretsiz faydalanma imkânı sağladık. 100 bin kişiye ulaşan bu proje bize sağlık gibi çok önemli bir konuda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmanın değer katmanın mutluluğunu yaşattı.”

Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay

Projenin hayata geçmesi ile, Türk Telekom müşterilerine sağlık hizmeti sunmaya başlayan Acıbadem Mobil Sağlık’ın Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay da aynı gururun ve mutluluğun paydaşı olarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi:

“Dünyada ve Türkiye’de mobil sağlığa duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Böyle bir ortamda Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom ile birlikte yürüttüğümüz proje bizim için çok değerli. Türk Telekom müşterilerine çok cüzi bir miktar karşılığında tüm acil ya da acil olmayan sağlık problemleri ile ilgili telefonla destek alabilecekleri Medikal Koçluk hizmetimizi sunduk. Ayrıca acil durumlarda Acıbadem Mobil Acil Sağlık ekiplerinin desteğini ücretsiz alma fırsatı yakaladılar. Böylesine başarılı bir proje ile 100 bin kişinin evine sağlık taşımış olmak bizi çok mutlu ediyor.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
MEMEDER, Bakan Fatma Şahin’i ve TBMM’deki kadın milletvekillerini ziyaret etti

Meme Sağlığı Derneği, Bakan Şahin ile birlikte Uluslararası Kanser Savaş Örgütü'nün kansere karşı yürüttüğü "Dünya Kanser Bildirgesi"ne imza attı.

Kapat