Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

10 Şubat 2012, Cuma 13:38

MEMEDER, Bakan Fatma Şahin’i ve TBMM’deki kadın milletvekillerini ziyaret etti

Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti. Toplantıya MEMEDER Kurucu Üyesi Prof. Dr. Vahit Özmen, Yönetim Kurulu Başkanı Sema Gülez ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oya Kösemen katıldı.

Meme sağlığı ve meme kanserinin Türkiye’deki son durumu hakkında bir bilgilendirme yapılan Bakan Şahin’e, MEMEDER’in 2012 yılında yapacağı aktiviteler ile ilgili de bilgi verildi ve kendisinden destek ricasında bulunuldu.

MEMEDER Türkiye’de Uluslararası Kanser Savaş Örgütü’nün (UICC) kansere karşı açılan imza kampanyasını destekliyor. Bakan Şahin de dâhil olmak üzere kadın milletvekilleri bu kampanyayı imza atarak desteklediler.

MEMEDER Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i makamında ziyaret etti

MEMEDER Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alan, AKP, CHP, MHP ve BDP gruplarının kadın milletvekilleri ile görüştü ve Türkiye’de kadınlarda ilk sırada yer alan kanser türü olan meme kanserine karşı savaşta destek talebinde bulundu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Abdi İbrahim, 100. Yaşını Van GoghAlive ile kutluyor

Van GoghAlive, 10 Şubat-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Karaköy Antrepo 3'te, 15 Ekim-30 Aralık tarihleri arasında da Ankara Cer Modern'de...

Kapat