Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

22 Haziran 2012, Cuma 14:44

Roche Türkiye’den Basel Genel Merkez’e bir atama daha

Dünyanın lider ilaç şirketlerinden Roche, çalışanlarına şirket içi transferlerin yanı sıra yurt dışında da kariyer imkânları sunuyor. Son iki yılda Roche Türkiye’den yurtdışına atanan yönetici sayısı 15’i aştı. Bu transferlerin son örneği, firmanın İsviçre’nin Basel kentinde bulunan Genel Merkezi’ne atanan Gül Şanlı Erkovan oldu.

Roche Genel Merkez’e Integrated Datawarehouse Proje Yöneticisi olarak atanan Erkovan, yeni görevine 1 Mayıs 2012 itibari ile başladı.

Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Almanca İşletme Enformatiği mezunu olan Erkovan, kariyer hayatına 2005 yılında Elsys Danışmanlık’ta Proje Yöneticisi olarak başladı. Daha sonra Mercedes Benz Türk’te Marketing Intelligence (Pazarlama Zekası) Danışmanı olarak görev yaptı. 2009’da Roche Türkiye’de Batı Avrupa Ülkeleri’nden sorumlu İş Zekası Raporlama Projeleri Yöneticisi pozisyonuna atanarak sağlık sektörüne geçiş yapan Gül Şanlı Erkovan, Basel’deki yeni görevinden önce firmada Batı Avrupa & Asya Pasifik İş Zekası Projelerinden sorumlu Proje Yöneticisi olarak çalışıyordu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Philips Avent Anne Okulu” açıldı

Philips Avent, yaz döneminde annelere özel eğim programlarından ilkini Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner ile gerçekleştirdi.

Kapat